pexels photo 97054 - O nas

Jesteśmy firmą działająca na rynku już od 15 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli i projektowaniu wnętrz nie tylko mieszkań prywatnych ale również wnętrz sieci sklepów, biur czy hoteli. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością ze względu na sprawdzone i solidne materiały oraz doświadczenie w produkcji. Zapewniamy również wyposażenia mebli ze znanych marek np. BLUM.  

Nasz park technologiczny znajduje się niedaleko Wrocławia w kierunku Oławy ale obsługujemy klientów z całej Polski jak również z Czech, Włoch, Szwajcarii i Francji. 

Sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się z nami! 

NASZE USŁUGI

WYCENA ON-LINE

Masz pomysł na mebel lub kuchnie? A może masz już wizualizacje? Napisz do nas, a otrzymasz wycenę Twoich mebli nie wychodząc z domu! Jedyne co potrzebujemy to: orientacyjne wymiary pomieszczenia lub docelowego mebla i wybrane przez Ciebie materiały. Aby ci pomóc, przy formularzu zadamy kilka istotnych pytań, aby wstępna wycena była jak najbardziej precyzyjna. Dowiedz się więcej o wycenie on-line…

WIZUALIZACJE FOTOREALISTYCZNE

Jeśli nie potrzebujesz projektu aranżacji wnętrz – masz swój plan – pomożemy przelać Twoje pomysły na kartkę! I to w postaci fotorealistycznych wizualizacji. Nasz zespół projektantów wykona wizualizacje wnętrz architektonicznych, mieszkalnych, biurowych oraz ekspozycyjnych.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Oferujemy profesjonalne usługi wykonania projektu aranżacji wnętrz wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami Twojego wnętrza.  Jeśli masz pomysł na własne wnętrze – pomożemy Ci go zrealizować i wykonamy wizualizacje. Jeśli jesteś zagubiony i potrzebujesz sugestii oraz porady – wykonamy dla Ciebie autorski projekt aranżacji wnętrza wraz z doborem wszystkich niezbędnych materiałów. Oferujemy również konsultację i niezbędne spotkania, aby ustalić Twoje potrzeby i określić styl Twojego wnętrza dopasowany do Ciebie.

MEBLE NA WYMIAR

Wykonujemy meble na wymiar oraz pod indywidualne zamówienie klienta. Znamy i stosujemy solidne materiały i okucia – wyróżnia nas jakość i sposób wykonania mebla. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – dla Ciebie wykonamy każdą konstrukcję.
– Szafy i garderoby
– Meble łazienkowe
– Meble tapicerowane
– Meble z elementami stalowymi
– Meble biurowe
– Meble witrynowe i ekspozycyjne
– Meble nietypowe

PRODUKCJA DRZWI

Wykonamy drzwi na wymiar z różnorodnych materiałów i nawet najtrudniejszej konstrukcji – stosujemy technikę produkcji drzwi zgodnie ze sztuką dlatego nasze drzwi wyróżniają się dużą estetyką oraz wysokimi parametrami technicznymi.
– Drzwi szklane
– Drzwi bezprzylgowe
– Drzwi ukryte
– Drzwi nietypowe

KUCHNIA NA WYMIAR

Wykonujemy kuchnie na wymiar od początku istnienia naszej firmy. Dbamy o każdy detal stosując wysokiej jakości materiały i okucia meblowe od znanych producentów. Nasza oferta cenowa jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych firm przy zachowaniu tej samej, a nawet lepszej jakości wykończenia – zobacz nasze realizacje! Oferujemy również dostawę i montaż sprzętów kuchennych. Przy realizacji Twojej kuchni – projekt oraz wizualizację otrzymasz w cenie!

Napisz do nas!