pexels photo 97054 - Projektowanie wnętrz i meble na wymiar – o nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku już od 15 lat. Główną osią naszych działań jest projektowanie wnętrz oraz produkcja mebli na wymiar.

Zajmujemy się obsługą Klientów prywatnych oraz współpracujemy z sieciami sklepów, biurami oraz hotelami. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością ze względu na sprawdzone i solidne materiały oraz doświadczenie w produkcji. Zapewniamy również wyposażenie mebli oferowane przez znane marki, np. BLUM.

Nasz park technologiczny znajduje się niedaleko Wrocławia (w kierunku Oławy), ale obsługujemy klientów z całej Polski, jak również zleceniodawców z Czech, Włoch, Szwajcarii i Francji.

Szczegóły naszej oferty

Nasze działania są kompleksowe. Realizujemy Twój plan aranżacji przestrzeni lub proponujemy własne rozwiązania, a następnie wykonujemy wizualizacje wnętrz oraz przygotowujemy meble na wymiar. Ponadto przeprowadzamy montaż mebli we własnym zakresie. Współpraca z naszą firmą to dla Ciebie szansa na to, by dokonać zmian w swoim otoczeniu – szybko, profesjonalnie i w pełnym zakresie.
Oferujemy Ci między innymi:

• projektowanie mebli (szafy wnękowe na wymiar, dopasowane kuchnie, meble z drewna i wiele innych),
• wizualizację projektu,
projektowanie wnętrz (aranżacja biura, kuchni, sklepu etc.),
• produkcję drzwi na wymiar,
montaż mebli.

Sprawdź nasze realizacje i skontaktuj się z nami! 

NASZE USŁUGI

Wycena On-line

Masz pomysł na mebel lub kuchnie? A może masz już wizualizacje? Napisz do nas, a otrzymasz wycenę Twoich mebli nie wychodząc z domu! Jedyne co potrzebujemy to: orientacyjne wymiary pomieszczenia lub docelowego mebla i wybrane przez Ciebie materiały. Aby ci pomóc, przy formularzu zadamy kilka istotnych pytań, aby wstępna wycena była jak najbardziej precyzyjna. Dowiedz się więcej o wycenie on-line…

Wizualizacje wnętrz

Jeśli nie potrzebujesz projektu aranżacji wnętrz – masz swój plan – pomożemy przelać Twoje pomysły na kartkę! I to w postaci fotorealistycznych wizualizacji. Nasz zespół projektantów wykona wizualizację wnętrz architektonicznych, mieszkalnych, biurowych oraz ekspozycyjnych według Twojego planu. Pomożemy Ci wcielić go w życie. Dzięki realistycznej wizualizacji możesz ocenić, czy projekt odzwierciedla Twój pomysł na wnętrze.

Projektowanie wnętrz

ferujemy profesjonalne usługi wykonania projektu aranżacji wnętrz wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami Twojej przestrzeni mieszkalnej lub biznesowej. Projektowanie wnętrz to dla nas proces obopólnej współpracy. Jeśli masz własny pomysł na zaplanowanie swojego pomieszczenia – pomożemy Ci go zrealizować i wykonamy wizualizację. Potrzebujesz sugestii oraz porady? Służymy merytorycznym wsparciem. Wykonamy dla Ciebie autorski projekt aranżacji wnętrza wraz z doborem wszystkich niezbędnych materiałów. Oferujemy również konsultację i niezbędne spotkania, aby ustalić, jakie są Twoje potrzeby i określić oczekiwany przez Ciebie efekt estetyczny.

Meble kuchenne na wymiar

Wykonamy drzwi na wymiar z różnorodnych materiałów. Podejmiemy się wykonania nawet najtrudniejszej konstrukcji. Stosujemy technikę produkcji drzwi, trzymając się odpowiednich zasad rzemieślniczych, dlatego nasze produkty wyróżniają się dużą estetyką oraz wysokimi parametrami technicznymi.

– Szafy i garderoby
– Meble łazienkowe
– Meble tapicerowane
– Meble z elementami stalowymi
– Meble biurowe
– Meble witrynowe i ekspozycyjne
– Meble nietypowe

Jeśli chcesz dopasować poszczególne elementy wyposażenia do drewnianych drzwi na wymiar, polecamy również projektowane przez nas meble z drewna.

Produkcja drzwi na wymiar

Wykonamy drzwi na wymiar z różnorodnych materiałów. Podejmiemy się wykonania nawet najtrudniejszej konstrukcji. Stosujemy technikę produkcji drzwi, trzymając się odpowiednich zasad rzemieślniczych, dlatego nasze produkty wyróżniają się dużą estetyką oraz wysokimi parametrami technicznymi.
– Drzwi szklane
– Drzwi bezprzylgowe
– Drzwi ukryte
– Drzwi nietypowe

Jeśli chcesz dopasować poszczególne elementy wyposażenia do drewnianych drzwi na wymiar, polecamy również projektowane przez nas meble z drewna.

Meble kuchenne na wymiar

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar od początku istnienia naszej firmy. Masz więc pewność, że zlecając nam ich wykonanie, otrzymasz produkty najwyższej klasy. Dbamy o każdy detal, stosując wysokiej jakości materiały i okucia meblowe od znanych producentów.

Oferta cenowa Formcolor jest bardzo konkurencyjna w porównaniu z rozwiązaniami oferowanymi przez inne firmy z branży. Jednocześnie gwarantujemy tę samą, a nawet lepszą jakość wykończenia mebli. Wystarczy, że zapoznasz się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i na własne oczy przekonasz się o ich fantastycznych właściwościach estetyczno-użytkowych.

Oprócz projektu i wykonania zapewniamy także dostawę i montaż sprzętów kuchennych. Przy realizacji Twojej kuchni projekt oraz wizualizację otrzymasz w cenie!

Napisz do nas!