cropped-logo121212-02-e1463224426156.png-

AKTUALNIE SZUKAMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Pomocnik produkcji oraz Operator maszyn CNC / stolarz

Miejsce pracy: Groblice pod Wrocławiem (kierunek: Oława)

 Pomocnik produkcji

Zakres obowiązków:

Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniem przełożonego

Kompletowanie elementów, praca przy maszynach

Montaż mebli

Przestrzeganie zasad i regulaminów pracy

Oczekujemy:

Gotowości i chęci do pracy

Sumiennego wykonywania obowiązków

 Mile widziane:

Umiejętność czytania rysunków technicznych

Umiejętność obsługi maszyn CNC

Operator maszyn CNC / stolarz

Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniem przełożonego;

Obsługa maszyn stolarskich - piła formatowa, okleiniarka do krawędzi, frezarka, CNC;

Produkcja mebli z płyty wiórowej, MDF, lite drzewo;

Montaż mebli;

Przestrzeganie zasad i regulaminów pracy.

Oczekujemy:

Dokładność, sumienność, pracowitość

Aplikacje prosimy przesyłać na:

formcolor@vp.pl

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NAS?

Zobacz nasze realizacje!

Sprawdź, kim jesteśmy!