P6101563 830x622 - Biuro na medal. Propozycje aranżacyjne.

Biuro na medal. Propozycje aranżacyjne.

Posted on Posted in Blog

Projektując biuro dokładamy wszelkich starań, by projekt spełniał oczekiwania klienta i był dostosowany do panujących trendów. Nasza praca to codzienne wyzwania, dlatego nasi specjaliści stają naprzeciw najbardziej nietypowym prośbom aranżacyjnym i dbają o funkcjonalny wystrój wnętrz. Realizujemy projekty każdego typu i dostosowujemy wizję klienta do wymagań dostępnej powierzchni i możliwości lokalu, udostępniając Państwu stosowne wizualizacje, które upewnią Państwa w przekonaniu o naszym profesjonalizmie.

Dobry wygląd biura to nie tylko możliwość wyróżnienia się na tle innych, ale także miejsce, w którym chce się pracować i gdzie można miło spędzić czas w przyjaznym otoczeniu. Zadowoleni pracownicy to pracownicy wydajni, dlatego dostosowując projekt do Państwa potrzeb mamy na uwadze:

  • ergonomiczne rozwiązania,
  • dbałość o akustykę pomieszczeń,
  • wydzielenie przestrzeni wspólnej i strefy ciszy,
  • wykorzystanie najwyższej klasy materiałów i naszych autorskich projektów mebli,
  • korzystanie z nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań oraz technologii.

Wszystko to powoduje, że nasze oferty aranżacyjne szybko przypadają do gustu przedsiębiorcom i dają satysfakcję ze zrealizowanych zleceń zarówno Państwu, jak i nam. Cieszymy się z każdego opracowanego projektu i każdego dnia dążymy do tego, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom.  Tym, co nas wyróżnia, jest to, że samodzielnie projektujemy meble, które świetnie sprawdzają się tam, gdzie klasycznie dostępne rozwiązania nie pozwalają na uzyskanie atrakcyjnego efektu.

Zrealizowane projekty

Jeżeli są Państwo zainteresowani jak wyglądają nasze dotychczas zrealizowane projekty, zachęcamy do zapoznania się z wizualizacjami przykładowego wnętrza biurowego lub zdjęciami kliniki we Wrocławiu. Oba przedsięwzięcia cechuje nastawienie na elegancję i przenikanie się prostych form tworzących przejrzyste i funkcjonalne przestrzenie. Jasna kolorystyka, dostępność światła, wygodne tapicerowane meble i akcenty nawiązujące do specyfiki działania firm świadczą o pomysłowości naszych architektów oraz przedstawiają szerokie możliwości aranżacyjne dostosowane do Państwa oczekiwań.